°C

„Gorzów on Tour” dziś w Barlinku

fot. UM GORZÓW
 

Gorzów będzie się dziś promował w Barlinku. Przypomnijmy, miejscy urzędnicy stworzyli projekt „Gorzów on Tour”. Jego celem jest zaproszenie mieszkańców nie tylko Gorzowa, ale i regionu, do odkrywania naszego miasta na nowo.

W każdy wakacyjny wtorek zaplanowano podróż do wybranej miejscowości, gdzie będą prezentowane walory Gorzowa. Mówi dyrektor Wydziału Informacji i Promocji Marta Liberkowska:

Promocja Gorzowa w innych miejscowościach polega na odwiedzinach z mobilnym stoiskiem, wypełnionym materiałami promocyjnymi. Mówi Bartłomiej Nowosielski z Wydziału Informacji i Promocji.

Przypomnijmy, gorzowscy urzędnicy gościli już w Strzelcach Krajeńskich, dzisiaj w planach Barlinek. W kolejne wtorki będzie też Przytoczna, Słubice czy Kostrzyn nad Odrą.

 

REKLAMA

Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj przez Facebooka

Polub naszą stronę na Facebooku