°C

A.Duda: Zapraszam Rafała Trzaskowskiego z małżonką do Pałacu Prezydenckiego

Fot. PAP/Leszek Szymańskiv
 

Zapraszam Rafała Trzaskowskiego wraz z małżonką do Pałacu Prezydenckiego w niedzielę na godz. 23; chcę żebyśmy podali sobie ręce i żeby ten uścisk dłoni zakończył tę kampanię - powiedział w niedzielę prezydent Andrzej Duda.

Prezydent podkreślił, że wszyscy czekają na oficjalne wyniki wyborów. „Ale chcę w tym momencie i z tego miejsca zaprosić dzisiaj jeszcze i na dziś do Pałacu Prezydenckiego pana Rafała Trzaskowskiego z jego małżonką na godzinę 23. Ja wiem, że późno, ale myślę, że nikt z nas nie będzie dzisiaj do późnych godzin spał” – oświadczył Duda.

„Chciałem zaprosić pana Rafała Trzaskowskiego, żebyśmy sobie podali rękę, i żeby ten uścisk dłoni zakończył tą kampanię”

– podkreślił prezydent.

A.Duda: Zapraszam Rafała Trzaskowskiego z małżonką do Pałacu Prezydenckiego Radio Gorzów 15 sierpnia 2020

Fot. PAP/Leszek Szymański

Duda: Pałac Prezydencki nadal będzie otwarty dla ludzi o różnych poglądach

Obiecuję, że Pałac Prezydencki nadal będzie otwarty dla ludzi o różnych poglądach, różnych przekonaniach – mówił prezydent Andrzej Duda podczas wieczoru wyborczego w Pułtusku.

„Niech żyje Polska”

– zakończył swoje wystąpienie prezydent.

REKLAMA

Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj przez Facebooka

Polub naszą stronę na Facebooku