°C

Gorzowianie ruszyli na wybory

fot. Marta Czechowska
 

Punktualnie o godzinie 7:00 rozpoczęła się II tura głosowania w wyborach na Prezydenta Rzeczpospolitej Polskiej. Podobnie jak w trakcie I tury tegorocznych wyborów - z uwagi na pandemię koronawirusa - w trakcie głosowania obowiązują specjalne środki ostrożności.

Do urn pierwszeństwo w głosowaniu w lokalach wyborczych mają: seniorzy, kobiety w ciąży, osoby z dziećmi do lat 3 czy osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności. Wszystko ze względu na bezpieczeństwo i kolejki. Te nie ominęły także lokali wyborczych w naszym mieście. Wielu gorzowian pojawiło się m.in. w Komisji Obwodowej nr 3 w przy ul. Kobylogórskiej zlokalizowanej w Szkole Podstawowej nr 4:

W II turze wyborów prezydenckich mierzą się obecny prezydent Andrzej Duda oraz kandydat KO Rafał Trzaskowski. Głosowanie potrwa do godziny 21:00.

REKLAMA

Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj przez Facebooka

Polub naszą stronę na Facebooku