°C

Warta postrzelała czwartoligowcowi

fot. Filip Górecki
 

Po wczorajszym sprawdzianie z trzecioligowymi rezerwami Pogoni Szczecin dziś piłkarze Warty Gorzów w kolejnym sparingu rozbili czwartoligowych Czarnych Browar Witnica 5:0.

Gorzowianie zagrali w bardziej eksperymentalnym składzie, na boisku pojawiło m.in. kilku testowanych zawodników w tym dwóch Brazylijczyków: prawy obrońca  Benjamin Elias z Polonii Głubczyce (IV liga opolska) i środkowy obrońca Ricardo Carvalho (ostatnio w jednej z niższych lig niemieckich).

Do przerwy było 2:0 po trafieniach Dominika Zakrzewskiego i Alana Błajewskiego, po zmianie stron trafiali Mateusz Ławniczak z rzutu karnego, Kamil Szulc (pozyskany w tym tygodniu pomocnik z UKS SMS Łódź) i testowany Wiktor Kłosowski z Błękitnych Wronki.

Pierwszy raz tego lata na boisku zaprezentował się Damian Szałas. Kapitan Warty, który od kilku tygodni zmagał się z urazem kolana, rozegrał całą drugą połowę:

Więcej o aktualnej sytuacji w Warcie we wtorkowym magazynie piłkarskim po 17.

REKLAMA

Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj przez Facebooka

Polub naszą stronę na Facebooku