°C

Kolejny weekend w koncertami w centrum

Fot. Facebook/Gorzów Przystań
 

Spektakl Mój Paryż i przeboje muzyki rozrywkowej, a także Gra Sów i Romantycznie w Europie to propozycje na ten weekend w ramach cyklu Dobry wieczór Gorzów.

Dziś wieczorem na plenerowej scenie na Starym Rynku zaprezentują się aktorzy gorzowskiego teatru w muzycznym spektaklu Mój Paryż. Reżyserem jest Jan Tomaszewicz, a za muzykę odpowiada Marek Zalewski. Także dziś na scenie zagrają muzycy CEA Filharmonii Gorzowskiej; zaprezentują polską  i zagraniczną muzykę popularną.

Z kolei w niedzielę wystąpi gorzowsko-poznański zespół „Gra Sów” oraz Beata Gramza która zaśpiewa wybrane pieśni kompozytorów europejskich. Program Dobry wieczór Gorzów w sobotę rozpoczyna się o godzinie 19.00, a w niedzielę o godzinie 17.00.  Do dyspozycji widzów, w sobotę i niedzielę, przegotowanych będzie 150 krzeseł w wydzielonej strefie widza.

 

REKLAMA

Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj przez Facebooka

Polub naszą stronę na Facebooku