°C

Ideału nie było, ale Warta pokonała trzecioligowca

Piłkarze Warty Gorzów pokonali trzecioligowe rezerwy Pogoni Szczecin w kolejnym sparingowym meczu.

Do przerwy gorzowianie prowadzili 1:0 po trafieniu Pawła Krauza z rzutu karnego. W drugiej połowie przyjezdni wyrównali, ale zwycięstwo dały Warcie bramki Alana Błajewskiego w 78 i Przemysława Macierzyńskiego w 80 minucie:

W sobotę kolejny sparing, Warta przy Żwirowej zmierzy się z Czarnymi Browar Witnica, początek o 17:30.

Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.