°C

Naklejki przyniosły efekt

fot:MG 6
 

Firmy wywożące nasze odpady na bieżąco kontrolują zawartość pojemników. Tam gdzie jest problem, od czerwca, pojawiły się specjalne naklejki

– W wielu lokalizacjach akcja ta przyniosła oczekiwany rezultat – mówi Katarzyna Szczepańska przewodnicząca zarządu związku Celowego Gmin MG 6:

Okazuje się, że na naklejki pozytywnie zareagowali także administratorzy budynków, przekazując informacje o możliwych konsekwencjach finansowych braku segregacji czy o większej trosce o altany śmietnikowe. Tam gdzie mimo prowadzonej akcji segregacji wciąż nie będzie nakładane będą kary- dodaje Katarzyna Szczepańska

Jak się okazuje takie akcje wciąż są potrzebne, bo jak mówia nam pracownicy biura MG 6 zdarza się, że mieszkańcy wyrzucają na przykład azbest do pojemników na odpady biodegradowalne.

REKLAMA

Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj przez Facebooka

Polub naszą stronę na Facebooku