°C

Półpodziemne pojemniki na Górczynie

fot:E.Kobelak
 

Dwa gniazda pojemników półpodziemnych ustawione zostały na terenie Spółdzielni Mieszkaniowej Górczyn. W Gorzowie to oczekiwana nowość

Pierwsze pojemniki półpodziemne ustawione zostały przy ulicy Dowgielewiczowej, drugie przy ulicy Wróblewskiego. – Wybór obu tych lokalizacji to nie przypadek – mówi wiceprezes do spraw technicznych Spółdzielni Mieszkaniowej Górczyn Marcin Michalski:

Mimo że pojemniki funkcjonują zaledwie od tygodnia do spółdzielni już docierają pozytywne reakcje ze strony mieszkańców. Zdanie mieszkańców jest dla nas kluczowe – zapewnia Marcin Michalski i dodaje, że spółdzielnia już planuje budowę kolejnych takich półpodziemnych gniazd:

Jak mówi wiceprezes Michalski koszt budowy takich półpodziemnych pojemników jest porównywalny z kosztem budowy tradycyjnej altany śmietnikowej. Nie powinno być także kłopotu z odbiorem odpadów. Przystępując do przetargu, zarówno Komunalnik jak i Inneko musiały wykazać gotowość do odbioru odpadów z takich właśnie pojemników.


REKLAMA


Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj na FacebookuPolub naszą stronę na Facebooku