°C

Muzycznie na Starym Rynku

fot. A.Dobosiewicz
 

Pod hasłem „Dobry Wieczór Gorzów” na Starym Rynku zainaugurowany został cykl spotkań kulturalnych, które będą towarzyszyły nam przez całe wakacje. Organizatorem cyklu jest Miasto Gorzów i Zjednoczone Siły Kultury.

Jako pierwsi na plenerowej scenie wystąpili aktorzy gorzowskiego teatru, którzy zaprezentowali spektakl muzyczny „Po prostu miłość”. Zaśpiewał między innymi Artur Nełkowski.

Drugą część sobotniego wieczoru wypełnił koncert w wykonaniu muzyków Filharmonii Gorzowskie. Z programem „Od Mozarta do Adele” wystąpił kwartet smyczkowy. Na wiolonczeli zagrała Katarzyna Winkiewicz.

Pierwsza odsłona cyklu spotkań kulturalnych „Dobry Wieczór Gorzów” przyciągnęła bardzo dużo gorzowian. Wszyscy chwalili pomysł wakacyjnych koncertów i spektakli.

W ramach cyklu spotkań kulturalnych „Dobry Wieczór Gorzów” na plenerowej scenie tuż przy katedrze będą prezentowali się gorzowscy artyści, związani także z Jazz Clubem „Pod Filarami” czy Miejskim Centrum Kultury. W soboty koncerty rozpoczynać się będą o godzinie 19.00, w niedzielę – o 17.00. Drugiego dnia spotkań (5 lipca o 17.00) zaplanowano koncert muzyki filmowej w wykonaniu muzyków Filharmonii Gorzowskiej, potem wystąpi Julia Bury.

Muzycznie na Starym Rynku Radio Gorzów 14 sierpnia 2020

Muzycznie na Starym Rynku Radio Gorzów 14 sierpnia 2020

Muzycznie na Starym Rynku Radio Gorzów 14 sierpnia 2020

REKLAMA

Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj przez Facebooka

Polub naszą stronę na Facebooku