°C

Pokonać lidera

Stal-Włókniarz
 

W kolejnym meczu PGE Speedway Ekstraligi, żużlowcy Moich Bermudów Stali podejmą lidera tabeli, zespół Eltrox Włókniarza Częstochowa.

Do Gorzowa Wlkp. przyjechał m.in. Marcus Birkemose. Nie oznacza to jednak, że młody Duńczyk pojawi się w składzie na piątkowe spotkanie – mówi trener Stali Stanisław Chomski.

Pewne miejsce w składzie gorzowskiej drużyny ma Anders Thomsen

W awizowanym zestawieniu zawodników Stali nie ma Mateusza Bartkowiaka. Marek Grzyb, prezes gorzowskiego klubu, liczy jednak, że powróci on do składu ekstraligowej drużyny.

 
 
W ekipie Stali po raz kolejny pojawi się Wiktor Jasiński, który wraz z kolegami zapowiada walkę o zwycięstwo.
 
 
Mecz Stali z Włókniarzem rozegrany zostanie na stadionie im. Edwarda Jancarza w Gorzowie Wlkp. Początek o godz. 20.30. Transmisja na naszej antenie

REKLAMA


Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj na FacebookuPolub naszą stronę na Facebooku