°C

Kłusował i strzelał do psa

fot. Lubuska Policja
 

Policjanci ze Strzelec Krajeńskich zatrzymali 69-latka podejrzanego o znęcanie się nad psem. Mężczyzna strzelał z broni śrutowej do zwierzęcia. Na szczęście pies Bary nie doznał żadnych obrażeń.

Do zdarzenia doszło w środę. Policję wezwał jeden z mieszkańców wsi pod Strzelcami. W trakcie zatrzymania 69-latka policjanci znaleźli wiatrówkę ukrytą w zbożu i niedaleko posesji zastawione metalowe potrzaski służące do kłusowania.

Zatrzymany usłyszał dwa zarzuty dotyczące znęcania się nad psem i kłusownictwa. Grozi mu do trzech lat pozbawienia wolności.


REKLAMA


Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj na FacebookuPolub naszą stronę na Facebooku