°C

Przetarg unieważniony

fot:E.Kobelak
 

Władze Gorzowa unieważniły przetarg na modernizację stadionu lekkoatletycznego przy ulicy Krasińskiego.

Powód – wszystkie pięć ofert znacząco przekroczyły budżet, jaki na to zadanie zaplanowało miasto. Mówi rzecznik prasowy magistratu Wiesław Ciepiela:

Przypomnijmy, że na modernizację stadionu miasto dostało 5,5 mln dotacji z Ministerstwa Sportu i Turystyki i 700 tysięcy z budżetu województwa.

Przy ulicy Krasińskiego ma powstać nowa ośmiotorowa bieżnia lekkoatletyczna, rów z wodą do biegów z przeszkodami, dwukierunkowa, dwuścieżkowa skocznia do skoku w dal i trójskoku, dwie skocznie do skoku wzwyż oraz dwie dwukierunkowe skocznie do skoku o tyczce.

W sektorze rzutów wewnątrz bieżni powstaną dwie rzutnie do rzutów oszczepem, do pchnięcia kulą, rzutów dyskiem i młotem. Powstaną boiska z nawierzchnią z trawy naturalnej, z systemem zraszania i drenażem. Przebudowy doczekają się też trybuny. Na terenie boiska piłkarsko – lekkoatletycznego powstaną tzw. rozgrzewkowe urządzenia lekkoatletyczne.

REKLAMA

Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj przez Facebooka

Polub naszą stronę na Facebooku