°C

Końcowe wyniki z całego Lubuskiego

Fot. Radio Zachód
 

Mamy końcowe wyniki wczorajszego głosowania w województwie lubuskim. Najwięcej głosów zebrał Rafał Trzaskowski. Na drugim miejscu Andrzej Duda, a na trzecim Szymon Hołownia. Frekwencja wyniosła 61,41 proc.

567065 705676565 2020 06 29 09 18 49 617227 Radio Gorzów 12 lipca 2020

Oficjalne wyniki najpóźniej we wtorek rano, ale być może jeszcze dzisiaj

Oficjalne wyniki wyborów najpóźniej we wtorek rano, ale być może będą jeszcze dzisiaj – stwierdził w poniedziałek przewodniczący Państwowej Komisji Wyborczej Sylwester Marciniak.

„Oczekujemy łącznie na 27 tys. 229 protokołów obwodowych komisji, a mamy w tej chwili zatwierdzonych 27 tys. 165”

– poinformował.

„Brakuje niewiele, ale nie decydują, ci którzy są pierwsi, ale ostatni protokół i będziemy musieli jeszcze trochę poczekać, tak wynika z rozmów z członkami tych komisji, ze jeszcze trochę pracy jest”

– powiedział.

Marciniak wyraził nadzieję, że oficjalne wyniki wyborów pojawią się najpóźniej we wtorek rano, ale być może będą jeszcze w poniedziałek.

REKLAMA

Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj przez Facebooka

Polub naszą stronę na Facebooku