°C

Duda: Wynik sprzed 5 lat pobity o kilka długości. Dziękuję za frekwencję

Fot. PAP/Radek Pietruszka
 

Wynik sprzed pięciu lat pobity o kilka długości, przy 10 kontrkandydatach; dziękuję za poparcie. Dziękuję wszystkim rodakom za frekwencję, niezależnie na kogo głosowali - powiedział Andrzej Duda po ogłoszeniu wyników wyborów.

„Wynik sprzed pięciu lat pobity o kilka długości, przy 10 kontrkandydatach. Jestem ogromnie wdzięczny, dziękuję za wsparcie”

– powiedział prezydent, ubiegający się o reelekcję.

„Dziękuję wszystkim moim rodakom za frekwencję, za gremialny udział w wyborach. Dziękuję, niezależnie od tego na którego z kontrkandydatów Państwo głosowaliście. Z całego serca, dziękuję ze poszliście na wyborcy bo to bardzo ważne, żebyśmy aktywnie decydowali o polskich sprawach”

– podkreślił.

Duda: Przyszłość to rodzina, bezpieczeństwo, praca, inwestycje, godność

Przyszłość to rodzina, bezpieczeństwo, praca, inwestycje i godność; nie mam wątpliwości, że na następne lata Polska tego właśnie potrzebuje – akcentował prezydent Andrzej Duda, po ogłoszeniu sondażowych wyników wyborów.

„Przyszłość to rodzina, przyszłość to bezpieczeństwo, przyszłość to praca, przyszłość to inwestycje, przyszłość to godność. Nie mam żadnych wątpliwości, że na następne lata Polska właśnie tego potrzebuje”

– powiedział prezydent, ubiegający się o reelekcję.


CZYTAJ WIĘCEJ: Prezydent Andrzej Duda, według sondażu exit poll, wygrał pierwszą turę wyborów prezydenckich, otrzymując 41,8 procent głosów. Drugie miejsce zajął Rafał Trzaskowski z poparciem 30,4 procent. Gdyby wyniki sondaży się potwierdziły, to za dwa tygodnie 12 lipca, odbędzie się druga tura więcej

Exit poll: prezydent Duda wygrywa pierwszą turę wyborów. Rekordowa frekwencja

REKLAMA

Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj przez Facebooka

Polub naszą stronę na Facebooku