°C

„Czego nie widać w teatrze…” na zakończenie sezonu

fot. A.Dobosiewicz
 

Premierą filmu „Czego nie widać, czyli moje serce w teatrze” zakończył się sezon teatralny 2019/2020 w gorzowskim teatrze imienia Juliusza Osterwy.

Nagranie filmu zostało zrealizowane w trudnym dla artystów czasie, kiedy instytucje kultury zostały pozbawiane bezpośredniego kontaktu z widzem. Na taki pomysł wpadł dyrektor teatru Jan Tomaszewicz.

Film „Czego nie widać, czyli moje serce w teatrze” to muzyczna opowieść o teatrze w czasie pandemii, pokazana z przymrużeniem oka. W filmie zobaczymy i usłyszymy między innymi Artura Nełkowskiego.

W realizacji filmu udział wzięli zaprzyjaźnieni z teatrem muzycy: Marek Zalewski, Marcin Stachowiak, Arkadiusz Malinowski i Mariusz Lipiński. Nagrania i montażu podjął się Romuald Liszka.

Premiera filmu odbyła się w sobotni wieczór w gorzowskim teatrze. Premierę online zaplanowano na niedzielę, 21 czerwca, na godzinę 20.00. Film będzie dostępny na kanale teatralnym You Tube i Facebook’u oraz stronie internetowej teatru.

AD


- KAMPANIA SPOŁECZNA -

 


Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj na FacebookuPolub naszą stronę na Facebooku