°C

Pikniki Chopinowskie w nowej formule

fot. Filharmonia Gorzowska
 

Po raz czwarty lato w Filharmonii Gorzowskiej upłynie pod znakiem plenerowych koncertów poświęconych głównie muzyce Fryderyka Chopina.  Od 12 lipca do ostatniej niedzieli wakacji muzyki klasycznej posłuchamy na leżakach, rozstawionych na Placu Sztuk przed Filharmonią. Jak podaje magistrat, w tym roku, z uwagi na panującą pandemię, formuła imprez zostanie nieco zmieniona i dostosowana do nowych wytycznych.

Koncerty będą odbywały się co drugi tydzień, dla słuchaczy wyznaczona zostanie specjalna strefa oraz zapewniona odpowiednia odległość i środki dezynfekcji. W lipcu odbędą się dwa pikniki: 12 oraz 26 lipca. Natomiast w sierpniu filharmonia zaprasza trzykrotnie: 9, 23 oraz 30 sierpnia.
Pikniki Chopinowskie będą odbywały się w godzinach 16.00-18.00. W przypadku niepogody wydarzenia przeniesione zostaną do sali koncertowej Filharmonii. Koncerty są darmowe.

 


REKLAMA


Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj na FacebookuPolub naszą stronę na Facebooku