°C

Warsztaty teatralne dla całych rodzin

fot:E.Kobelak
 

Aktorzy i pracownicy gorzowskiego teatru będą realizować wakacyjny cykl interdyscyplinarnych warsztatów teatralnych w sieci pod nazwą „Mała Reduta Osterwy” Projekt skierowany jest do rodzin z dziećmi w wieku od 3 do 14 lat.

 Gorzowski teatr znalazł się na liście beneficjentów, którzy otrzymali dotację z Narodowego Centrum Kultury w ramach działań „Kultura w sieci”. Mówi dyrektor teatru Jan Tomaszewicz:

Warsztaty oparte zostały na trzech bajkach „O krasnoludkach i sierotce Marysi”, „Przygody Koziołka Matołka” i „Przygody Tygrysa Pietrka”. Do udziału w warsztatach zaangażowani zostali wszyscy aktorzy naszego teatru – mówi aktorka Beata Chorążykiewicz:

– By wziąć udział w projekcie wystarczy wejść na stronę internetową gorzowskiego teatru – mówi Ewa Kunicka z działu promocji teatru:

W realizacji projektu udział weźmie także tłumacz migowy, co pozwoli wziąć udział w warsztatach także dzieciom z wadami słuchu.

REKLAMA

Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj przez Facebooka

Polub naszą stronę na Facebooku