°C

Przedszkola i żłobki czekają na dzieci

fot:E.Kobelak
 

Są jeszcze wolne miejsca w gorzowskich żłobkach i przedszkolach. Z uwagi na trwającą pandemię, wielu rodziców zdecydowało, że - póki jest taka możliwość - dziecko zostanie w domu. I choć z tygodnia na tydzień dzieci w placówkach przybywa, to zarówno żłobki, jak i przedszkola, były przygotowane na większą liczbę dzieci.

 Rzecznik prasowy magistratu Wiesław Ciepiela wyjaśnia, że wszystko zależy od warunków, jakie posiadają poszczególne placówki –  przede wszystkim liczby pomieszczeń i nauczycieli:

Jak dodaje Wiesław Ciepiela, zarówno żłobki jak i przedszkola wciąż funkcjonują według ściśle określonych warunków sanitarnych:

Przypomnijmy, podczas ostatniej sesji radni zdecydowali, że rodzice dzieci, które pozostają w domach pod opieką bliskich, są zwolnieni z opłat za żłobek.

REKLAMA

Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj przez Facebooka

Polub naszą stronę na Facebooku