°C

Vademecum dla rowerzystów

FOT. UM
 

Urzędnicy opublikowali specjalne vademecum dla rowerzystów, które ma pomóc rozstrzygnąć wszelkie wątpliwości o tym jak poruszać się na dwóch kółkach po wyremontowanym skrzyżowaniu ulic Chrobrego i Sikorskiego - informuje magistrat.

Jak czytamy w komunikacie z UM vademecum zawiera pakiet zasad poruszania się po wyremontowanym szlaku, przygotowany przez miejskich iżnynierów oraz przedstawicieli „Rowerowgo Gorzowa”.

Vademecum zostało stworzone w wersji PDF (dostosowany pod wydruk w formacie A4 i A5) oraz w wersji interaktywnej na stronie: www.rowerowygorzow.pl gdzie rowerzysta może wybrać kierunek, z którego nadjeżdża i krok po kroku przejrzeć jak dostać się w dane miejsce.

Dodatkowo po zakończeniu inwestycji i uzupełnieniu oznakowania na skrzyżowaniu, pracownicy UM – Wydziału Dróg mają przygotować także specjalny instruktaż wideo.

 

REKLAMA

Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj przez Facebooka

Polub naszą stronę na Facebooku