°C

Na giełdzie bez zmian

fot:RG
 

Ośrodek Sportu i Rekreacji pozostanie administratorem miejskiej części giełdy przy ulicy Szczecińskiej. Dziś z dyrektorem OSiR-u Włodzimierzem Rojem, spotkali się handlujący na giełdzie przedsiębiorcy. Stronom udało się porozumieć, choć jeszcze dwa dni temu dyrektor Rój nie ukrywał, że przekazanie prowadzenia giełdy prywatnemu przedsiębiorcy, który zgłosił taką chęć do miasta, byłoby dla OSiR-u opłacalne.

 Dziś kupcom udało się przekonać dyrektora, by OSiR nie rezygnował z administrowania miejskim placem. – Przekonało mnie kilka argumentów – mówił nam po spotkaniu Włodzimierz Rój:

– Jesteśmy bardzo zadowoleni z wyników dzisiejszego spotkania – mówi pani Grażyna, sprzedająca na giełdzie:

Okazuje się, że wzrost opłat uzgodniony z OsiR-em nie przeraża przedsiębiorców tak jak wizja podwyżek, które mógłby wprowadzić prywatny administrator. Mówi pan Michał, przedsiębiorca z giełdy:

Nowe stawki dla kupców maja zacząć obowiązywać od sierpnia.
Na miejskiej części giełdy co niedziela ustawiane jest średnio 150 stanowisk.

REKLAMA

Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.



Skomentuj przez Facebooka

Polub naszą stronę na Facebooku