°C

Co na ul. Sikorskiego?

Fot. T.Jocz
 

W 70 procentach gotowy jest odcinek ul. Sikorskiego przy Rolniku- informuje wykonawca inwestycji. Firma Trakcja przedstawiła właśnie raport z postępu prac w maju. Główne prace skupiają się teraz na odcinku od ul.  Młyńskiej do Orląt Lwowskich.

 Rondo przy Rolniku jest gotowe i przejezdne, ale ze względu na zmiany w organizacji ruchu- tylko połowicznie. I tak będzie aż do zakończenia prac. Wylana została także nawierzchnia Al. Konstytucji 3 Maja- raportuje wykonawca. I dodaje, że odcinek deptakowy jest „praktycznie na ukończeniu”. Trwa montaż donic z drzewkami i krzewami. Montowane są stojaki rowerowe, a wkrótce ławki. Na odcinku Chrobrego-Młyńska zakończone zostało połączenie torowiska w rejonie skrzyżowania z Młyńską. Dzięki temu możliwe są jazdy techniczne tramwajów na całej długości trasy linii 1. Pozostają uzupełnienia infrastruktury drogowej- czytamy w raporcie Trakcji.

Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj przez Facebooka

Polub naszą stronę na Facebooku