°C

Fontanny i kurtyny wodne w czerwcu?

Zdj. Daniel Adamski, UM
 

W czerwcu zostaną uruchomione miejskiej fontanny. Stanie się tak, jeśli pozwoli na to sytuacja epidemiczna. Miasto nie chce także rezygnować z kurtyn wodnych popularnych wśród gorzowian w upalne dni lata.

– Przed uruchomieniem fontann na razie powstrzymują nas obostrzenia związane z pandemią – przypomina Wiesław Ciepiela, rzecznik magistratu:

 

Gorzowianie zauważyli także, że zbliża się sezon letni, a w ubiegłych latach temperatury sięgały nawet 40 stopni Celsjusza. Zastanawiają się czy i w tym roku, mimo sytuacji w kraju i na świecie, będą mogli liczyć na nieco ochłody w mieście, jaką zapewniały dotychczas kurtyny wodne:

W ubiegłym roku mgiełki wodne uruchomiono dokładnie 3. czerwca. Stanęły w miejscach dobrze znanych mieszkańcom: na bulwarze wschodnim, Starym Rynku czy na placu przed wejściem na dworzec PKP.

Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj przez Facebooka

Polub naszą stronę na Facebooku