°C

Będą zmiany na Myśliborskiej

FOT.UM GORZÓW
 

W najbliższy wtorek w godzinach popołudniowych wykonawca przebudowy ulicy Myśliborskiej planuje wprowadzić kolejny etap organizacji ruchu. Planowane jest przełożenie ruchu na nowo wybudowaną jezdnię północną na odcinku około 450 m, na odcinku między budowanym rondem przy ul. Berlińskiej a rondem Europejskim oraz w rejonie skrzyżowania z ul. Mironicką i Dobrą.

Na całym odcinku objętym pracami nadal obowiązywać będzie ograniczenie prędkości do 40 km/h i zakaz wyprzedzania, a w rejonie budowanego ronda z uwagi na odgięcie toru jazdy dopuszczalna prędkość ograniczona zostanie do 30 km/h.


REKLAMA


Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj na FacebookuPolub naszą stronę na Facebooku