°C

Rewitalizacja Parku Kopernika w przyszłym roku

fot. redakcja RG
 

Jedna z naszych słuchaczek dopytuje co z obiecywaną przez magistrat rewitalizacją Parku Kopernika. Na nowe oblicze tego miejsca trzeba będzie poczekać do przyszłego roku.

Jeszcze w tym roku miasto ma jednak ogłosić przetarg, w którym wyłoniony zostanie wykonawca modernizacji. Mówi Wiesław Ciepiela, rzecznik magistratu:

Zieleń w parku nie ucierpi przy modernizacji – zapewniają urzędnicy. Pojawią się nowe nasadzenia, budki dla ptaków czy domki dla wiewiórek:

Dodajmy, że rewitalizacja Parku Róż i Parku Kopernika to inwestycja relizowana w ramach jednego projektu z dofinansowaniem unijnym.


REKLAMA


Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj na FacebookuPolub naszą stronę na Facebooku