°C

Przyjdź na spotkanie kobiet autentycznych

Fot. K.Rak
 

Już w tę niedzielę, 15 kwietnia, każda gorzowianka i nie tylko będzie mogła wziąć udział w otwartym spotkaniu, połączonym z warsztatami w gronie kobiet autentycznych, czyli pochodzących z Gorzowa i okolic i tu z powodzeniem realizujących sie w swoich pasjach. W programie przewidziane są między innymi kursy makijażu czy pokaz mody autorstwa Natalii Ślizowskiej.

O tym skąd wziął się pomysł na taki projekt tłumaczyła nam Marta Liberkowska z Wydziału Promocji i Informacji w magistracie: – Gorzów to od dawna miasto kobiet, ponad 61 tys. osób zameldowanych w Gorzowie to właśnie panie.
Jedną z delegatek spotkania jest Anna Zielińska-Stecyna, zajmująca się na co dzień rysunkiem wykorzystywanym w reklamie, dlatego na swoich niedzielnych warsztatach chce namówić gorzowianki do stworzenia wspólnej mapy myśli:

W akcję zaangażowana jest także Natalia Ślizowska, lokalna projektantka mody, ambasadorka kampanii „GORZÓW #Stąd Jestem”:

Na spotkaniu pojawi się około 30 partnerów, którzy poprowadzą swoje stoiska i warsztaty. Pojawią się także przedstawiciele z Urzędu Pracy. Spotkanie zacznie się o 10:00 w WiMBP.

REKLAMA

Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj przez Facebooka

Polub naszą stronę na Facebooku