°C

Z myślą o pracownikach szpitala

Fot. WSW w Gorzowie
 

Od czwartku zmieni się trasa jazdy autobusu nr 25 - dowożącego pracowników szpitala. Z ulicy Śląskiej w stronę ul. Dekerta bus będzie zatrzymywał się także przy szpitalu jednoimiennym przy ul. Walczaka. Stało się to możliwe po przeanalizowaniu zapotrzebowania lecznicy i możliwości MZK.

Wszystkie przystanki na liniach autobusowych 25, 26 i 34 nadal są przystankami „na żądanie”. Do pojazdu można wsiąść po okazaniu specjalnego szpitalnego identyfikatora, w które są wyposażeni pracownicy szpitala. Aby wysiąść na konkretnym przystanku trzeba wcisnąć oznaczony w autobusie przycisk na tyle wcześnie, by kierowca mógł zatrzymać pojazd.

Zarząd szpitala podjął również decyzję, iż każda osoba potrzebująca wsparcia (bez względu na stanowisko, formę i długość zatrudnienia), będzie mogła skorzystać z bezpłatnych konsultacji psychologicznych. Codziennie, w dni powszednie, pod numerem telefonu 95 7331 707 będzie dyżurował jeden z dziewięciu psychologów.

W poniedziałki, czwartki i piątki – konsultacje będą się odbywały od godz. 10.00 do 11.00, we wtorki i środy – od 14.00 do 15.00.

 Każdemu dzwoniącemu szpital zapewnia anonimowość.

Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj przez Facebooka

Polub naszą stronę na Facebooku