°C

Cmentarz przy Żwirowej czynny dla odwiedzających

redakcja gorzowska
 

Gorzowski cmentarz przy Żwirowej otwarty dla odwiedzających i na razie nie ma planów, aby nekropolię przed świętami zamknąć. Przypomnijmy, w niektórych miastach obowiązuje zakaz wejścia na cmentarze, a wszystko ma związek z koronawirusem.

W Gorzowie tak nie jest, choć mieszkańcy powinni zachować wszelkie środki ostrożności. Mówi Karolina Rzepecka, dyrektor miejskiej spółki INNEKO SPZ, zajmującej się administrowaniem nekropolią.

Na cmentarzu jest już dostępna woda, nadal można też korzystać z wypożyczalni sprzętu, służącego do porządkowania grobów. Apelujemy jednak, aby mieszkańcy byli rozsądni – dodaje dyrektor Rzepecka.

Zainteresowanym przypominamy, że biuro administratora jest czynne i załatwia wszelkie sprawy związane z pochówkami. W innych – można się kontaktować telefonicznie bądź mailowo.

Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj przez Facebooka

Polub naszą stronę na Facebooku