°C

#RazemwKryzysie – start!

FOT. UM GORZÓW
 

Gorzowski magistrat rozpoczyna dzisiaj akcję „Razem w Kryzysie”. Głównym celem projektu jest zaangażowanie mieszkańców w bezpośrednie wsparcie lokalnych przedsiębiorstw, a przedsiębiorców z kolei ma zachęcić do uruchomienia dodatkowej formy sprzedaży swoich usług w czasie, gdy realnie nie mogą ich realizować. Ideą „Razem w Kryzysie” jest sprzedaż przez lokalnych przedsiębiorców bonów o różnych nominałach na dowolne produkty i usługi z odroczonym terminem realizacji.

Umożliwienie takiego sposobu dystrybucji produktów i usług pozwoli generować przychód pozwalający przedsiębiorcy przetrwać – wyjaśnia wiceprezydent Jacek Szymankiewicz.

Sprzedaż bonów będzie się odbywać bezpośrednio pomiędzy przedsiębiorcą zaangażowanym w akcję a mieszkańcem – dodaje Marta Liberkowska, dyrektor wydziału promocji i informacji.

Dodajmy, że rozpoczęta dzisiaj akcja jest uzupełnieniem pakietu pomocowego pod nazwą „Gorzowska Dycha”, w ramach którego na wsparcie gorzowskich przedsiębiorców przeznaczono 10 milionów złotych.

Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj przez Facebooka

Polub naszą stronę na Facebooku