°C

Plan zagospodarowania dla Dworcowej

Fot.M.Sasim
 

Miasto czeka na opinie mieszkańców w sprawie planu zagospodarowania przestrzennego dla terenów położonych na zachód od ulicy Dworcowej. W poprzedniej koncepcji znajdujące się tam budynki mieszkalne były przeznaczone do wyburzenia. Teraz – zgodnie z nowymi propozycjami – pozostają.

To normalna procedura, że w takich sytuacjach pytamy gorzowian o opinię – wyjaśnia Marta Liberkowska, dyrektor wydziału promocji i informacji w Urzędzie Miasta. W obecnej sytuacji zmienia się jednak to, że plan nie jest wyłożony do wglądu, ale można się mu przyjrzeć w internecie – dodaje.

Wnioski i uwagi do planu mieszkańcy mogą zgłaszać telefonicznie lub mailowo. Można też przyjść do magistratu i w formie papierowej złożyć je do specjalnej urny, która znajduje się przy wejściu do urzędu. Na opinie magistrat czeka do 29 kwietnia.

Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj przez Facebooka

Polub naszą stronę na Facebooku