°C

Udana reanimacja mężczyzny przy ul. Energetyków

 

Gorzowscy policjanci wraz z załogą pogotowia przywrócili funkcję życiowe mężczyźnie, który zemdlał przy ul. Energetyków. Do zdarzenia doszło w miniony czwartek.

Kilkanaście minut przed godziną 20 funkcjonariusze dostali informację, że na ulicy Energetyków mężczyzna siedzący na ławce stracił przytomność i osunął się na ziemię. Natychmiast skierowano tam patrol. Po dotarciu na miejsce policjanci przystąpili do sprawdzenia funkcji życiowych mężczyzny – jego tętno nie było wyczuwalne, a on sam nie oddychał. Rozpoczęto więc resuscytacje, którą kontynuowali ratownicy, którzy dotarli na miejsce. Te działania przyniosły wyczekiwany efekt – czynności życiowe ratowanego mężczyzny powróciły. Został on przewieziony do gorzowskiego szpitala, gdzie przebywa do tej pory pod opieką lekarzy.

Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj przez Facebooka

Polub naszą stronę na Facebooku