°C

Awaria i brak aktualnego harmonogramu wywozu odpadów

Zdj. Archiwum RG
 

Mieszkańcy gminy Deszczno zgłaszają brak dostępu do aktualnego harmonogramu odbioru odpadów. Ten, który dostępny jest obecnie na stronach biura MG-6 dotyczył jedynie miesięcy od stycznia do marca.

– Nie wiem co zrobić z odpadami, kto i kiedy po nie przyjedzie – mówi nam jeden z mieszkańców gminy. Co ciekawe, dostępu do nowego harmonogramu, nie mają jedynie mieszkańcy gminy Deszczno.

– Brak dostępu do aktualnego harmonogramu związany jest z awarią strony internetowej. Ta jest właśnie naprawiana i jeszcze dziś aktualny harmonogram powinien być dostępny dla wszystkich mieszkańców gminy Deszczno – odpowiada nam prezes zarządu Związku celowego Gmin MG 6 Katarzyna Szczepańska.

A oto komunikat firmy Inneko:

Wszelkie pytania dotyczące dostarczenia worków, pojemników czy harmonogramów oraz inne związane ze zmianą operatorów- prosimy kierować do firm obsługujących Państwa rejon. ‼️

Osiedla: Staszica, Europejskie, Śródmieście, Zawarcie, Zakanale, Słoneczne, Wieprzyce-
obsługuje INNEKO
☎️ 95 722 53 85 wew. 38 lub 609 222 432
Adres e-mail: odpady@inneko.pl

Osiedla: Piaski, Manhattan, Górczyn, Dolinki oraz Gminy: Santok i Lubiszyn-
obsługuje Komunalnik
☎️ 95 735 94 40 lub 77 433 06 82
Adres e-mail: a.cisowski@komunalnik.net

Gminy: Bogdaniec, Kłodawa oraz Deszczno-
obsługuje Albar Gorzów
☎️ 95 728 22 88

Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj przez Facebooka

Polub naszą stronę na Facebooku