°C

Gorzowski szpital otrzyma wsparcie z Fundacji Orlen

redakcja gorzowska
 

Spółki Skarbu Państwa przekazują wsparcie dla szpitali. Fundacja Orlen, podobnie jak inne spółki, wspiera te szpitale, które walczą z koronawirusem.

Jak nam powiedziała europoseł Elżbieta Rafalska, która uczestniczyła w rozmowach, tym razem jest dobra informacja dla lecznicy gorzowskiej.

Jak mówi Elżbieta Rafalska, taka postawa biznesowa jest godna pochwały, bo każde pieniądze dla szpitali przyczyniają się do poprawy bezpieczeństwa mieszkańców.

W obecnej sytuacji zagrożenia koronawirusem takie działania pokazują, że wszyscy potrafimy się zjednoczyć – ocenia europosłanka. Poza tym podkreśla, że tego rodzaju działalność spółek Skarbu Państwa udowadnia, że prowadzą one także działania prospołeczne.

REKLAMA

Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj przez Facebooka

Polub naszą stronę na Facebooku