°C

Co z halą i stadionem? „Realizujemy harmonogram”

redakcja gorzowska
 

Budowa hali sportowej i stadionu lekkoatletycznego w Gorzowie idzie zgodnie z harmonogramem - zapewniają instytucje odpowiedzialne za te inwestycje.

Przypomnijmy, że operatorem hali ma być Centrum Sportowo-Rehabilitacyjne Słowianka. O aktualnym stanie przygotowań do budowy mówi prezes Joanna Kasprzak-Perka:

Również budowa stadionu lekkoatletycznego nie jest na dziś zagrożona w związku z sytuacją związaną z pandemią koronawirusa. Rzecznik prasowy Urzędu Miasta Wiesław Ciepiela podkreśla, że w tej sprawie są jedynie drobne utrudnienia dotyczące procedur:

Przypomnijmy, że pieniądze zarówno na budowę hali jak i stadionu lekkoatletycznego pochodzą z budżetu miasta oraz ministerstwa sportu.

 


- - - OGŁOSZENIE REDAKCJI - - -


Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj przez Facebooka

Polub naszą stronę na Facebooku