°C

Kto, komu i ile? PO i PiS o nagrodach

fot. PIxabay

Dyskusja o nagrodach dla urzędników także w województwie lubuskim. Działacze Platformy Obywatelskiej krytykują Prawo i Sprawiedliwość za premie dla ministrów, PiS nie pozostaje dłużne i przedstawia informacje o nagrodach w Urzędzie Marszałkowskim.

Podczas dzisiejszej konferencji prasowej działaczy PO, poseł Katarzyna Osos przekonywała, że mimo uszczelnienia dochodów z podatku VAT i większych wpływów do budżetu ministrowie rządu Beaty Szydło nie powinni otrzymać nagród:

Działaczom Platformy odpowiada Sebastian Pieńkowski z Prawa i Sprawiedliwości.

– W ostatnich czterech latach na nagrody dla urzędników Lubuskiego Urzędu Marszałkowskiego przeznaczono ponad 4,5 mln złotych, a to nie koniec – dodaje:

– To zupełnie różne kwestie – odpowiada marszałek Elżbieta Polak:

Na naszej stronie zamieszczamy informacje o środkach, jakie Lubuski Urząd Marszałkowski przeznaczył na nagrody dla urzędników w latach 2014 – 2018.

Przypominamy, że użytkowników serwisu obowiązują zasady współżycia społecznego oraz tzw. NETykiety a także przepisy polskiego prawa. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy. Rozgłośnia może także, na wniosek uprawnionych organów, przekazać dane identyfikacyjne użytkowników, tj. zarejestrowane adresy e-mail, adresy IP.

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające jakiekolwiek linki nie są publikowane.