°C

Kto, komu i ile? PO i PiS o nagrodach

fot. PIxabay
 

Dyskusja o nagrodach dla urzędników także w województwie lubuskim. Działacze Platformy Obywatelskiej krytykują Prawo i Sprawiedliwość za premie dla ministrów, PiS nie pozostaje dłużne i przedstawia informacje o nagrodach w Urzędzie Marszałkowskim.

Podczas dzisiejszej konferencji prasowej działaczy PO, poseł Katarzyna Osos przekonywała, że mimo uszczelnienia dochodów z podatku VAT i większych wpływów do budżetu ministrowie rządu Beaty Szydło nie powinni otrzymać nagród:

Działaczom Platformy odpowiada Sebastian Pieńkowski z Prawa i Sprawiedliwości.

– W ostatnich czterech latach na nagrody dla urzędników Lubuskiego Urzędu Marszałkowskiego przeznaczono ponad 4,5 mln złotych, a to nie koniec – dodaje:

– To zupełnie różne kwestie – odpowiada marszałek Elżbieta Polak:

Na naszej stronie zamieszczamy informacje o środkach, jakie Lubuski Urząd Marszałkowski przeznaczył na nagrody dla urzędników w latach 2014 – 2018.

nagrody po e1522843479143 Radio Gorzów 4 czerwca 2020

Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj przez Facebooka

Polub naszą stronę na Facebooku