°C

Lubuska Policja podsumowuje działania „Wielkanoc”

KWP GORZOW
 

Lubuscy policjanci podsumowują działania jakie przeprowadzili w ostatnich dniach. Było to związane z zapewnieniem bezpieczeństwa na drogach regionu w związku ze wzmożonym ruchem spowodowanym świątecznymi wyjazdami. To były jedne z bezpieczniejszych świąt na lubuskich drogach od lat, choć życia 34-letniego kierowcy, który dachował w powiecie żagańskim nie udało się uratować. Policjanci zatrzymali 34 nietrzeźwych zmotoryzowanych.

Ponad 170 policjantów ruchu drogowego wspomaganych funkcjonariuszami z innych komórek m.in. Oddziałów Prewencji dbało o bezpieczeństwo zmotoryzowanych na lubuskich arteriach komunikacyjnych.

Łącznie odnotowano 5 wypadków, w których rannych zostało 10 osób, a jedna zginęła. Lubuscy policjanci zatrzymali łącznie 34 kierowców, którzy wcześniej spożywali alkohol. Dwóch siadło za kierownicę po zażyciu narkotyków.

REKLAMA

Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj przez Facebooka

Polub naszą stronę na Facebooku