°C

Centrum, które połączy pokolenia

fot:E.Kobelak
 

Centrum międzypokoleniowe – to nowy, miejski projekt na realizację którego zarząd województwa przyznał właśnie ponad dwa i pół miliona złotych.

 Wiadomość tę przekazał, goszczący dziś w Gorzowie wicemarszałek województwa lubuskiego Łukasz Porycki:

W ramach projektu zostaną utworzone cztery placówki, które będą ze sobą ściśle współpracować. Będą to: Klub Wsparcia Dziecka, Klub Wsparcia Seniora, Poradnia Specjalistyczna oraz Klub Integracji Międzypokoleniowej. Wszystkie będą mieścić się w budynku przy ulicy Puszkina. Wcześniej obiekt zostanie wyremontowany i przystosowany do potrzeb dzieci i seniorów. Mówi wiceprezydent Małgorzata Domagała:

Pierwsze prace ruszą w marcu, a zajęcia dla seniorów i dzieci rozpoczną się jeszcze w tym roku. Wartość całego projektu to 2 mil 800 tys. zł. Wkład miasta to 100 tys zł.

Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj przez Facebooka

Polub naszą stronę na Facebooku