°C

Będą zmiany w ruchu w okolicach „Rolnika”

FOT. gorzow.pl
 

W okolicach |”Rolnika” trwa budowa ronda. W związku z tym od piątku, 21 lutego¸ wykonawca przebudowy ulicy Sikorskiego planuje wprowadzenie zmian w rejonie skrzyżowania ulic Sikorskiego, Orląt Lwowskich, Dworcowej i al. Konstytucji 3 Maja.

I tak np. nastąpi zawężenie przejazdu przy Domu Handlowym Rolnik. Zawężony odcinek jezdni będzie jednokierunkowy, z możliwością przejazdu z al. Konstytucji 3 Maja i z ul. Orląt Lwowskich w ul. Dworcową i Sikorskiego. Udostępniony zostanie przejazd od ul. Sikorskiego w ul. Kosynierów Gdyńskich – ta znów stanie się drogą jednokierunkową, z możliwością wyjazdu w ul. Estkowskiego.

Z ul. Dworcowej (która w dalszym ciągu będzie dwukierunkowa) będzie można skręcić wyłącznie w prawą stronę, w ul. Sikorskiego i poprzez ul. Kosynierów Gdyńskich dojechać do ul. Estkowskiego,

W al. Konstytucji 3 Maja, na odcinku od ul. Orląt Lwowskich do skrzyżowania z ul. Estkowskiego, w dalszym ciągu funkcjonował będzie pas do postoju dla autobusów. Wjazd na skrzyżowanie i przejazd w każdym kierunku będzie odbywał się jednym pasem.

 

 


- - - OGŁOSZENIE REDAKCJI - - -


Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj przez Facebooka

Polub naszą stronę na Facebooku