°C

Jest rekord! 148 osób ułożyło świetlne serce

autor: Piotr Wiśniewski
 

148 gorzowian odpowiedziało na apel miejskich urzędników i przyszło do centrum Gorzowa, aby utworzyć tam świetlne serce. Taka liczba wystarczyła, żeby zdobyć dla miasta certyfikat potwierdzający utworzenie największego serca w Polsce.

Wśród rekordzistów znaleźli się uczniowie pierwszego Liceum Ogólnokształcącego.

Bicie rekordu w stworzeniu świetlnego serca dla Gorzowa to pomysł na pokazanie przywiązania mieszkańców do swojej małej ojczyzny – twierdzi Marta Liberkowska, dyrektor Wydziału Promocji i Informacji gorzowskiego magistratu.

Każda para, która uczestniczyła w miejskiej akcji otrzymała od organizatorów kwiaty oraz Gorzowski Słoik Jabłkowy.

Aktualizacja 30.03.2020.:

Biuro Rekordów oficjalnie potwierdza, iż Rekord Polski w kategorii „Największy świecący obraz z ludzi” został ustanowiony i serdecznie gratuluje uzyskania rekordu.

 

Biuro Rekordów oficjalnie potwierdza, iż Rekord Polski w kategorii „Największy świecący obraz z ludzi” został ustanowiony i serdecznie gratuluje uzyskania rekordu.

 


- - - OGŁOSZENIE REDAKCJI - - -


Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj przez Facebooka

Polub naszą stronę na Facebooku