°C

Małe szanse na Grand Prix. Gorzowianie podzieleni

fot:E.Kobelak
 

Oddala się plan zorganizowania jednej z rund Grand Prix na żużlu w Gorzowie. Wczoraj okazało się, że prawa do imprezy przedłużył Toruń. Jeszcze w ubiegłym tygodniu prezes Stali zapowiadał negocjacje z BSI . W naszej cotygodniowej sondzie internetowej pytaliśmy, czy jesteście za tym, by Gorzów starał się o ponowną organizację jednej z rund Grand Prix na żużlu?

Wyniki sondy nie są jednoznaczne. W głosowaniu na naszej stronie internetowej 62 procent odpowiedziało, że jest przeciwko. Inaczej głosy rozłożyły się na radiowym Facebooku, gdzie zadawaliśmy to samo pytanie. Tam z kolei 65 procent głosujących poparło starania o organizację imprezy w naszym mieście. A to usłyszeliśmy dziś na ulicach Gorzowa:

Turniej Grand Prix na żużlu odbywał się w Gorzowie od 2010 do 2018 roku.

 

 


- - - OGŁOSZENIE REDAKCJI - - -


Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj przez Facebooka

Polub naszą stronę na Facebooku