°C

Panattoni buduje magazyny. Są chętni

fot:E.Kobelak
 

W Gorzowie powstaje park logistyczny. Inwestorem jest Panattoni. Dziś odbyła się uroczystość wmurowania kamienia węgielnego pod budowę ogromnych magazynów.

 – To inwestycja o bardzo dużym znaczeniu dla dalszego rozwoju gospodarczego miasta – mówił dziś prezydent Gorzowa Jacek Wójcicki:

Budowa Panattoni Park Gorzów będzie etapowana. Obecnie powstaje obiekt o powierzchni 18 000 metrów kwadratowych. Mówi przedstawiciel inwestora Tomasz Śrama:

– Udało nam się ściągnąć do Gorzowa dobrego inwestora, który sprawi, że gorzowski rynek pracownika będzie jeszcze bardziej konkurencyjny – mówi Krzysztof Kielec, prezes Kostrzyńsko – Słubickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej:

Już dziś wiadomo, że są dwie pierwsze firmy, które postanowiły rozpocząć swój biznes w powstającym przy ulicy Szczecińskiej centrum logistycznym. Pierwsza to Omnipack, świadcząca kompleksową obsługę sklepom internetowym. Druga to Logoplast – międzynarodowa firma zajmująca się projektowaniem i produkcją opakowań z tworzywa sztucznego.

REKLAMA

Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj przez Facebooka

Polub naszą stronę na Facebooku