°C

Brutalny napad na kobietę przy Żwirowej w Gorzowie

 

Dwóch mężczyzn napadło na 56-latkę, która czekała na autobus. Agresorzy podeszli do kobiety i zaczęli uderzać ją rękoma i kopać, a kiedy upadła i nie mogła się już bronić, wyrwali torebkę i uciekli.

Do zdarzenia doszło w piątkowy wieczór przed godziną 19.00. 56-latka, czekając na autobus przy Żwirowej, na przystanku zauważyła dwóch mężczyzn w kapturach siedzących na ławce. W pewnym momencie jeden z nich podbiegł do kobiety i uderzył ją w twarz. Chwilę później dołączył do niego kolega. Po całym zajściu oszołomiona kobieta miała siłę, by wrócić do swoich bliskich, następnie o wszystkim powiadomiono policję. Gorzowscy funkcjonariusze na miejscu szybko zebrali niezbędne informacje i ruszyli w poszukiwania. Pogotowie zajęło się kobietą. Chwilę po zdarzeniu podejrzani zostali zatrzymani przez funkcjonariuszy.

Agresorzy są w wieku 24 i 25 lat. Obaj byli nietrzeźwi, starszy miał ponad 1,5 promila alkoholu w organizmie, młodszy – prawie promil. Noc spędzili w gorzowskiej komendzie. Po wytrzeźwieniu i przesłuchaniu  usłyszą prawdopodobnie zarzut rozboju, za który grozi do 12 lat więzienia.

 

REKLAMA

Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj przez Facebooka

Polub naszą stronę na Facebooku