°C

Gorzów pomaga Zuzi

fot:E.Kobelak
 

Ma zaledwie 2 lata, a już przyszło jej stoczyć walkę z najgroźniejszym z nowotworów, zabójczą dla dzieci - neuroblastomą IV stopnia. By móc cieszyć się życiem, malutka Zuzia potrzebuje specjalnej terapii. Jej koszt to osiemset tysięcy złotych.

– Choroba zdiagnozowana została w listopadzie ubiegłego roku i zaczęła się od zwykłego bólu brzucha – wspomina brat chorej Zuzi Michał Golicz:

Przypuszczenia lekarzy szybko zostały potwierdzone. Okazało się, że dziewczynka choruje na neuroblastomę IV stopnia. Dziewczynka jest już po kilku cyklach chemioterapii. – Obiecałem siostrze, że zrobię co będę mógłby zdobyć pieniądze na jej leczenie – mówi Michał:

W pomoc dla dziewczynki zaangażował się gorzowski przedsiębiorca Sylwester Głodowski, który zorganizował Walentynkowy Bal Charytatywny w Bogdańcu. Impreza odbędzie się 14 lutego. Cały dochód z imprezy i zlicytowanych tam przedmiotów przekazany zostanie właśnie na pomoc Zuzi:

Wszelkie informacje dotyczące tego jak wspomóc leczenie 2-letniej Zuzi znajdziecie między innymi na stronie pomagam.pl/zuziamichalska i na Facebooku #teamdlaZuzi.

Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj przez Facebooka

Polub naszą stronę na Facebooku