°C

Kiedy ruszą nisze pod estakadą?

fot:E.Kobelak
 

Kiedy do nisz pod estakadą powrócą najemcy – pytają gorzowianie. PKP zapewnia, że prace w niszach już się zakończyły, a pod koniec ubiegłego roku wszyscy, dotychczasowi najemcy otrzymali dokumenty, niezbędne by móc rozpocząć działanie pod estakadą.

 Mówi Radosław Śledziński z zespołu prasowego PKP PLK:

Tymczasem niepokój mieszkańców budzi to jak wyglądają wyremontowane nisze. Powybijane szyby, drzwi pozabijane płytami nie robią dobrego wrażenia. – Za część prac w niszach odpowiedzialni będą ich przyszli najemcy – tłumaczy Radosław Śledziński:

A jeśli chodzi o sam remont estakady to PKP zapewnia, że główne prace zarówno na estakadzie jak i na peronach dobiegły końca. Na przełomie marca i kwietnia na stacji zamontowany ma zostać jeszcze nowoczesny system informacji pasażerskiej.

Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj przez Facebooka

Polub naszą stronę na Facebooku