°C

I LO ma nowego dyrektora

autor: Piotr Wiśniewski
 

Mariusz Biniewski od 15 stycznia tego roku oficjalnie piastuje stanowisko dyrektora pierwszego Liceum Ogólnokształcącego w Gorzowie Wlkp.

Zastąpił na tym miejscu pełniącą obowiązki przez okres siedmiu miesięcy Teresę Kostyszak, która tak jak Paweł Szafrański objęła aktualnie stanowisko wicedyrektora szkoły. W swojej wizji placówki nowy dyrektor stawia przede wszystkim na dialog ze wszystkimi członkami społeczności szkolnej i na poszukiwanie drogi do najlepszej edukacji.

Dyrektor Mariusz Biniewski ma również jasno sprecyzowane założenie co do sposobu kształcenia młodych ludzi w I LO.

Nowy dyrektor I LO to nauczyciel dyplomowany z 21-letnim stażem pracy w oświacie. Jest między innymi magistrem filologii polskiej oraz absolwentem studiów podyplomowych z zarządzania jednostkami oświaty na Politechnice Poznańskiej i czynnym egzaminatorem z języka polskiego.

Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj przez Facebooka

Polub naszą stronę na Facebooku