°C

Lepsza i skuteczniejsza promocja turystyki w powiecie gorzowskim

redakcja gorzowska
 

Ma być lepiej, jaśniej, czytelniej, a przede wszystkim więcej konkretów.

Takie zadanie przed Zbigniewem Rudzińskim szefem Oddziału PTTK w Gorzowie stawiają władze powiatu gorzowskiego. Zbigniewa Rudzińskiego, zapalonego turystę, i wykorzystując jego wieloletnie doświadczenie, powołano na funkcję koordynatora d/s turystyki. Dziś Rudziński przedstawił w zarysach co zamierza zmienić w pierwszej kolejności:

Zbigniew Rudziński – jako praktyk – chciałby o turystyce i zamierzeniach powiatu w tej dziedzinie, mniej mówić, a więcej robić:

Jednym z pierwszych kroków nowego koordynatora d/s turystyki w powiecie gorzowskim jest rozpowszechnienie mapy pod zachęcającym tytułem: „77 powodów by poznać powiat gorzowski”, nie tylko opisującej atrakcje turystyczne, ale i jak do nich dotrzeć pieszo lub rowerem. Powołanie Zbigniewa Rudzińskiego na koordynatora d/s turystyki, nie uniemożliwi mu pełnienie funkcji szefa PTTK w Gorzowie.

Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj przez Facebooka

Polub naszą stronę na Facebooku