°C

Ponad 100 przetargów na dostawy, usługi i prace budowlane

fot: RG
 

Ponad 100 przetargów na usługi, dostawy czy roboty budowlane planuje w tym roku gorzowski magistrat. W pierwszym kwartale zaplanowano między innymi przetarg na zakup pierwszych ośmiu autobusów elektrycznych.

 Proces produkcji takiego autobusu to nawet kilkanaście miesięcy, jeśli więc mają one wyjechać na ulice Gorzowa w 2021 roku to przetarg na ich dostawę trzeba ogłosić już teraz. Na ten cel urząd otrzymał 21 mln zł wsparcia z rządowego Centrum Unijnych Projektów Transportowych. Mówi prezes MZK Roman Maksymiak:

Do końca marca ogłoszony ma zostać także przetarg na wybór wykonawcy przebudowy pierwszego odcinka ulicy Spichrzowej – od Składowej do Chrobrego. Mówi rzecznik prasowy magistratu Wiesław Ciepiela:

Na drugi kwartał roku zaplanowano m.in. przetarg na wybór wykonawcy przebudowy ulicy Kombatantów czy przebudowę mostu nad kanałem Ulgi. W trzecim kwartale miasto chce wybrać wykonawcę modernizacji deptaka wraz z Hawelańską i Wełnianym Rynkiem, a ostatnie miesiące to przetargi na zakup urządzeń i mebli do powstającego Centrum Edukacji Zawodowej i Biznesu

REKLAMA

Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj przez Facebooka

Polub naszą stronę na Facebooku