°C

Obniżka ceny zachęci inwestorów?

Fot. UM
 

Miasto obniża ceny działek inwestycyjnych przy ulicy Dobrej. Trzykrotny przetarg na ich sprzedaż nie powiódł się. Miejscy urzędnicy twierdzą, że przedsiębiorcy deklarowali zainteresowanie działkami, jak dotąd miastu nie udało się sprzedać żadnej z nich. Pojawiły się głosy, że cena jaka za sprzedaż terenów proponuje miasta jest za wysoka.

Mówi prezydent Jacek Wójcicki:

 

Kolejny przetarg na sprzedaż działek przy ulicy Dobrej zaplanowano na 30 stycznia przyszłego roku.  W tym przetargu obowiązywać będą  niższe ceny działek (cena za metr wynosi od 76,30 zł do 84,40 zł), obniżeniu z 20 do 10 % uległo również wadium, konieczne do wzięcia udziału w przetargu–  mówi wiceprezydent Jacek Szymankiewicz:

 

Przypomnijmy działki przy ulicy Dobrej to nieruchomości uzbrojone z przeznaczeniem pod biura handel, usługi transportowe czy magazyny.

REKLAMA

Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj przez Facebooka

Polub naszą stronę na Facebooku