°C

Młodzi Lubuszanie dbają o formę

fot:E.Kobelak
 

Młodzi Lubuszanie promowali zasady aktywnego stylu życia i zbilansowanej diety wśród dzieci i młodzieży szkolnej oraz ich rodzin. Konkurs pod nazwą “Trzymaj Formę” już po raz trzynasty zorganizowany został przez Wojewódzką Stację Sanitarno-Epidemiologiczną w Gorzowie.

Dziś podczas uroczystej konferencji wręczono nagrody i podsumowano projekt. – Nadwaga i otyłość to coraz większy problem wśród dzieci i młodzieży – mówi dyrektor WSSE w Gorzowie Dorota Konaszczuk:

W tym roku, najwyżej oceniono projekt „Chce mi się chcieć – graj z nami, tu nie ma przegranych”, realizowany przez uczniów Szkoły Podstawowej z Oddziałami Integracyjnymi w Przytocznej. Mówi nauczycielka szkoły Joanna Wrona:

Drugie miejsce przyznano Zespołowi Szkolno-Przedszkolnemu z Oddziałami Integracyjnymi w Otyniu za projekt: „Sportowe rytuały – żywienie pod lupą” , trzecie miejsce Szkole Podstawowej w Wicinie  za projekt: „Zdrowy zawrót głowy”.

REKLAMA

Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj przez Facebooka

Polub naszą stronę na Facebooku