°C

Zmiany na Śląskiej

Fot. UM
 

Wykonawca przebudowy ul. Śląskiej rozpocznie jutro kolejny etap. Będzie się to wiązało z zamknięciem ulic Budowlanych i Kwiatowej w obrębie skrzyżowania z ulicą Śląską. Wykonawca deklaruje, że etap ten potrwa do końca przyszłego tygodnia.

W tym czasie m.in. ułożona zostanie warstwa wiążąca na jezdni. Dojazd do posesji na ulicy Śląskiej między ulicami Budowlanych a Towarową będzie możliwy przez ulicę Fabryczną i Waryńskiego. Objazd do ul. Kwiatowej od ul. Fabrycznej przebiegać będzie tak jak dotychczas, przez ulice Wawrzyniaka, Śląską, Spokojną i Sielską. Tym objazdem będzie można również dojechać do ul. Brackiej.

Po zakończeniu tego etapu prac, przywrócona zostanie organizacja ruchu umożliwiająca przejazd poprzeczny przez ul. Śląską, między ulicami Budowlanych i Kwiatową.

REKLAMA

Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj przez Facebooka

Polub naszą stronę na Facebooku