°C

Napad na kwiaciarnię na osiedlu Europejskim

Fot. M.Poniedziałek
 

Mężczyzna trzymający w ręku przedmiot przypominający broń palną wtargnął do kwiaciarni na osiedlu Europejskim w Gorzowie i zażądał pieniędzy. Ekspedientce na szczęście nic się nie stało.

Do zdarzenia doszło w piątkowe popołudnie w lokalu usługowym przy ulicy Brukselskiej. Jak relacjonuje Maciej Kimet z zespołu prasowego KWP w Gorzowie, zamaskowany mężczyzna wtargnął do kwiaciarni i trzymając w ręku atrapę broni palnej zażądał od sprzedawczyni pieniędzy. Po krótkiej chwili chwycił leżącą na blacie kasetkę z pieniędzmi i wybiegł z lokalu, prawdopodobnie w kierunku poligonu. Na miejscu pojawił się patrol policji z psem tropiącym. Na razie funkcjonariuszom nie udało się zatrzymać sprawcy napadu. Policja nie ujawnia kwoty skradzionej przez mężczyznę. Sprawcę cały czas poszukuje policja.

REKLAMA

Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj przez Facebooka

Polub naszą stronę na Facebooku